Hoe netjes jij ook in jouw auto rijdt en hoe goed we ons best ook doen, schade of technische mankementen kunnen we met elkaar niet altijd voorkomen. Dat het vervelend en lastig is, begrijpen wij maar al te goed. Jij wilt maar één ding: verder! Dat is precies waar wij voor zorgen. We zetten jou weer in beweging. Dus wat er ook aan de hand is, bel ons of mail ons. Dan lossen we het gewoon samen op.
Sinds begin van het jaar hebben we een vaste, betrouwbare partner voor het herstellen, vervangen en kalibreren van autoruiten. Namelijk Autoglaz. We kennen elkaar al een tijdje, we spreken dezelfde no-nonsense taal en delen dezelfde persoonlijke aanpak in onze dienstverlening. Een partnership is daarom een logische volgende stap in onze goede relatie.
Wat betekent dit voor onze berijders?
Onze wagenparkbeheerders of berijders profiteren van deze samenwerking op drie manieren.
Ton Hermus, business manager van Autoglaz:
“Met maximale zorg voor de klant als basis, hebben we transparante afspraken gemaakt. En het proces strak ingericht. Dat voorkomt onnodige kosten en foutkansen. Zo kunnen we ons focussen op uitstekende service en kwaliteit.”
Over Autoglaz
Met 40 vestigingen is er altijd wel een Autoglaz bij jou in de buurt. Lukt het niet om naar Autoglaz toe te rijden? Dan komen ze naar onze berijders. Autoglaz werkt samen met de autoruit fabrikanten die ook de ruit van onze auto’s hebben geproduceerd. Zo weten we zeker dat onze berijder de allerbeste ruit krijgt. Moderne auto’s hebben veiligheidsvoorzieningen. Die na het vervangen van de vooruit gekalibreerd moeten worden. Autoglaz beschikt over de benodigde kalibratieapparatuur, kennis en specialisten. Gaat het om alleen een sterretje in de ruit? Dan kijkt Autoglaz altijd eerst of repareren ook mogelijk is!